Ako cestovať tak, aby boli šťastné deti a spokojní rodičia

Blíži sa leto a čas prázdnin. S prázdninami sa spája obdobie výletov, dovoleniek a cestovania. Dospelí zvládajú samotnú cestu o niečo ľahšie ako deti. Aby však aj pre dieťa bola cesta zábavná, neúnavná a samotná dovolenka a výlety potešením, je dobré poznať tipy, rady a fakty, ktoré môžu dieťaťu cestovanie i pobyt spríjemniť.

Kým sme s partnerom cestovali ako dvaja dospelí ľudia, brala som už cestu samotnú ako cieľ. Keď som sa stala mamou, záležalo mi na tom, aby si aj naše dieťa už od mala poznávanie a výlety užívalo rovnako ako my. A verím, že sa mi to podarilo, keď nám náš cestovateľ pár dní po návrate odniekiaľ zahlási, „je mi smutno za dovolenkou, nevrátime sa tam?“

Postupne som si vypracovala komplexný a podrobný súhrn poznatkov, ktoré pri dovolenkách a cestovaní praktizujeme. A keďže sa písaniu venujem už viac ako 15 rokov, všetky uvedené skúsenosti som spísala do e-knižky Cestovanie s deťmi. Možno Vás inšpirujú a pomôžu Vám, ak zvažujete so svojim bábätkom či dieťaťom vyraziť na dlhšiu či kratšiu cestu.

Ak Vás zaujíma, čo všetko v knihe nájdete, nech sa páči, prezrite si bližšie informácie. Nech sa páči.

Petra Adamcová
Cestovanie a písanie sú mojimi vášňami. Obe som sa snažila prepojiť vo svojej webovej stránke. Budem rada, ak sa Vám bude páčiť, a inšpiruje Vás na Vašu cestu.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Piešťany – sprievodca mestom a okolím

    Piešťany - svetoznáme kúpeľné mesto a ideálne miesto na oddych a relax. Ak sa do Piešťan chystáte, alebo ste tu už boli a chcete si zaspomínať, o histórii mesta, kultúre i architektúre sa môžete dozvedieť v knižnom sprievodcovi zdarma.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Vidíme sa na Facebooku